Jesteś w:

Aktualności

-50% na próbę w Orange na kartę

2020-03-06

 

Promocja trwa od 1 marca do 31 marca 2020 włącznie. W tym czasie każdy Klient Orange na kartę (z wyłączeniem użytkowników taryfy "Zawsze bez limitu"), który nie skorzystał z analogicznej promocji w okresie 1-29.02.2020r może włączyć promocyjną usługę i mieć wszystko bez limitu oraz pakiet 15 GB przez 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.

Wystarczy zadbać o środki na koncie - doładuj konto przez serwis bankowy, lub aplikację banku, by mieć co najmniej 15 zł na koncie głównym i wykorzystaj je na sprawdzenie usługi bez limitu.

Usługa ma dwa warianty, by ją włączyć wystarczy wysłać SMS na wskazany numer:

Wariant usługi

Cena aktywacji

Cena odnowienia co 31 dni

Jak włączyć bezpłatnym SMS-em?

Jednorazowa

15 zł

nie dotyczy

START pod 815

Odnawialna

15 zł

30 zł

CYKL pod 816

Usługa w obniżonej cenie jest dostępna tylko poprzez wskazane wyżej komendy SMS.


Usługę w każdym z wariantów można włączyć jeden raz w okresie trwania promocji, obniżona cena w przypadku usługi odnawialnej dotyczy tylko pierwszego miesiąca korzystania (w kolejnych miesiącach usługa będzie odnawiana co cykl za 30zł brutto).


Liczbę pozostałych GB oraz ważność aktywnej usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod 630 (koszt SMS w Orange).

Więcej szczegółów oferty znajduje się w: Regulaminie usługi promocyjnej "Rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu do wszystkich + 15 GB na próbę

DOŁADUJ TERAZ

(banki)