Jesteś w:

Aktualności

31 dni za darmo w Orange na kartę

2022-04-14

 

W dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2022 roku trwa promocja, w ramach której nowi użytkownicy oferty na kartę otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 31 GB na 31 dni za darmo. Warunkiem jest doładowanie telefonu i wysłanie bezpłatnego SMS-a aktywującego promocję.

 

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

  • w czasie trwania promocji należy zarejestrować i aktywować nowy starter lub dokonać migracji do Orange na kartę;
  • doładować telefon za minimum 5 zł - szybko i wygodnie można zrealizować doładowanie za pośrednictwem bankowości internetowej. Korzystając z aplikacji bankowej lub serwisu transakcyjnego banku należy wybrać z menu "doładowania", następnie podać numer telefonu, który ma zostać zasilony i wybrać nominał doładowania;
  • po doładowaniu telefonu należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 814.

 

Usługa "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 31 GB" zostanie włączona w ciągu maksymalnie 24 h, o czym użytkownik zostanie poinformowany SMS-em, usługa będzie ważna 31 dni i jest bezpłatna.

 

Z promocji można skorzystać raz dla danego numeru telefonu.

 

Z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy taryfy Zawsze bez limitu oraz klienci, którzy posiadają aktywną usługę "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" oraz "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" w wersji cyklicznej. W sytuacji, gdy Abonent posiada aktywną usługę "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" w wersji jednorazowej, włączenie usługi będzie skutkowało zsumowaniem dni ważności oraz liczby gigabajtów z poprzedniej i nowej wersji usługi.

 

Szczegóły w regulaminie:
Rozmowy i SMS-y bez limitu + 31 GB

(banki)