Ferrari Perforated 296P Collection – Etui Samsung Galaxy S23 Ultra (czarny)

109,00

Na stanie

Sprzedawcą tego artykułu jest Grupa LEW S.A.
ul. Brzeźnicka 46b, 42-215 Częstochowa NIP: 949-17-61-930

Oficjalnie licencjonowane etui jednego z najpopularniejszych producentów samochodów na świecie. Ferrari święcące sukcesy w branży motoryzacyjnej przelało cały swój kunszt oraz niepodważalną jakość w unikalne akcesoria do smartfonów, nadając nowy wymiar swojej marce. Nawiązując do legendarnych modeli włoskiego producenta, powstała piękna kolekcja wyróżniająca się perfekcją wykonania, stylem i elegancją, wnosząc dynamizm w każde mobilne akcesorium.

Futerał wykonano z najwyższej jakości materiałów i ozdobiono logiem Ferrari. Perforowana struktura case’a i pionowe przeszycia przypominają szybkie, sportowe samochody i tory Formuły 1. Delikatnie podniesiona ramka wokół ekranu i aparatu fotograficznego chronią przed uszczerbkiem lub rozbiciem.

Cała konstrukcja jest perfekcyjnie dopasowana do obudowy smartfona, zapewniając solidną osłonę przed zarysowaniem urządzenia. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.

Cechy produktu:
· Perfekcyjne dopasowanie
· Wykonanie z polikarbonu i TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· Logo Ferrari
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui oficjalnie licencjonowane przez Ferrari

Kompatybilność

Samsung Galaxy S23 Ultra

Kolor bazowy

czarny

Materiał główny

TPU (termoplastyczny poliuretan)

Materiał dodatkowy

Polikarbon

Wysokość [mm]

10

Szerokość [mm]

82

Długość [mm]

167