Karta podarunkowa Allegro 50 PLN

50,00

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 50,00

Jeśli szukasz prezentu idealnego,  to właśnie go znalazłeś. Podaruj sobie lub komuś kartę do serwisu ALLEGRO, za pomocą której można dokonać  płatności z góry za dowolny produkt na stronie.
ALLEGRO oferuje ponad 100 milionów ofert – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Możesz wykorzystać kartę na zakupy przez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej.
Karta podarunkowa jest jednorazowa i nie pokrywa kosztów wysyłki.

Pozostało tylko: 2

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku PDF do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent!

Produkt cyfrowy - licencja ESD - wysyłany jest automatycznie na podany adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.

Informacje prawne - zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia
Czytaj więcej... 30 maja 2014 r. (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

mPay S.A. właściciel sklepu doladowania.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Karta podarunkowa, voucher  Allegro – jak zrealizować kod?

  1. Zrób zakupy i wybierz płatność z góry.
  2. Zaznacz opcję „Masz kod lub kartę podarunkową?”.
  3. Wpisz wydrukowany kod z Twojej karty.
  4. Zatwierdź kod, aby obniżyć płatność o wartość karty.

Zobacz pełną ofertę kart podarunkowych

Allegro to najbardziej popularna platforma zakupowa w Polsce i jedno z wiodących przedsiębiorstw e-commerce w Europie. Platforma umożliwia milionom konsumentów dostęp do szerokiego asortymentu, oferowanego przez tysiące sprzedawców. W serwisie można znaleźć dosłownie każdą kategorię produktów, w tym motoryzację, modę, produkty do domu i ogrodu, elektronikę, książki, artykuły dla dzieci, produkty związane z zdrowiem i urodą.
Co miesiąc Allegro odwiedza około 20 milionów klientów – co stanowi ogromną część użytkowników internetu w Polsce. Oferuje ponad 290 milionów produktów w atrakcyjnych cenach, zapewniając wygodne i bezpieczne zakupy.
Jeśli szukasz prezentu idealnego,  to właśnie go znalazłeś – Prepaid Allegro będzie doskonałym wyborem.
Voucher Allegro – zobacz również inne nominały.