Karta podarunkowa Allegro

25,00200,00

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku PDF do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent!

Produkt cyfrowy - licencja ESD - wysyłany jest automatycznie na podany adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.

Informacje prawne - zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia
Czytaj więcej... 30 maja 2014 r. (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

mPay S.A. właściciel sklepu doladowania.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Karta podarunkowa  Allegro
Jeśli szukasz prezentu idealnego,  to właśnie go znalazłeś. Podaruj sobie lub komuś kartę do serwisu ALLEGRO, za pomocą której można dokonać  płatności z góry za dowolny produkt na stronie.
ALLEGRO oferuje ponad 100 milionów ofert – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Możesz wykorzystać kartę na zakupy przez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej.
Karta podarunkowa jest jednorazowa i nie pokrywa kosztów wysyłki.

Karta podarunkowa  Allegro – jak zrealizować kod?

  1. Zrób zakupy i wybierz płatność z góry.
  2. Zaznacz opcję „Masz kod lub kartę podarunkową?”.
  3. Wpisz wydrukowany kod z Twojej karty.
  4. Zatwierdź kod, aby obniżyć płatność o wartość karty.

Zobacz pełną ofertę kart podarunkowych

Allegro to wiodąca platforma zakupowa w Polsce i czołowy gracz w e-commerce w Europie. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów od tysięcy sprzedawców, obejmujący motoryzację, modę, wyposażenie domu, elektronikę, książki, artykuły dla dzieci oraz zdrowotne i kosmetyczne. Z miesiąca na miesiąc przyciąga ona około 20 milionów klientów, oferując ponad 290 milionów produktów w atrakcyjnych cenach. Wygodne i bezpieczne zakupy online oraz regularne promocje przyciągają zarówno doświadczonych, jak i mniej zaznajomionych z e-commerce kupujących. Allegro stale się rozwija i udoskonala, by sprostać potrzebom klientów i zmianom na rynku. Dlatego jego reputacja jako wiarygodnej i solidnej platformy zakupowej przyciąga klientów, którzy cenią profesjonalne i bezpieczne zakupy.