Karta podarunkowa Neosurf

50,00200,00

Jak płacić voucherem Neosurf

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku PDF do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent!

Produkt cyfrowy - licencja ESD - wysyłany jest automatycznie na podany adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.

Informacje prawne - zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia
Czytaj więcej... 30 maja 2014 r. (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

mPay S.A. właściciel sklepu doladowania.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Karta podarunkowa Neosurf – jak zrealizować kod?
Po zakupie Vouchera Neosurf kupon jest gotowy do natychmiastowego wykorzystania.
Klient przechodzi na swoją ulubioną stronę internetową i wybiera „Neosurf” podczas procesu płatności.
Wystarczy wprowadzić 10-znakowy kod PIN Neosurf, aby zakończyć transakcję.

Zobacz pełną ofertę kart podarunkowych

Karta podarunkowa Neosurf umożliwia korzystania z usług płatności online bez konieczności podawania swoich danych osobowych oraz numerów kart kredytowych. Dlatego jest dobrym wyborem dla ludzi ceniących swoją prywatność.  Główne cechy Neosurf to:

  1. Anonimowość: Neosurf umożliwia dokonywanie płatności online bez ujawniania swoich danych osobowych ani numerów kart kredytowych. Zwiększa to poziom prywatności i bezpieczeństwa.
  2. Globalna dostępność: Płatności  Neosurf są dostępne w wielu krajach na całym świecie. Dlatego czyni ją popularnym narzędziem płatności dla osób z różnych regionów.
  3. Bezpieczeństwo: Kody Neosurf są jednorazowe i trzeba je fizycznie zakupić, co ogranicza ryzyko oszustw online.
  4. Akceptowane przez wiele platform: Płatność Neosurf jest akceptowana przez wiele sklepów internetowych, operatorów gier i usług online.  Co czyni ją popularnym wyborem wśród klientów, którzy chcą dokonywać płatności w Internecie.

Neosurf jest szczególnie przydatny dla osób, które nie chcą ujawniać swoich danych osobowych ani używać tradycyjnych metod płatności online. Można go porównać do wirtualnych kart podarunkowych, które umożliwiają zakupy i korzystanie z usług online w sposób bardziej anonimowy i bezpieczny. Zobacz też inne nominały Kart podarunkowych Neosurf