Karta podarunkowa Netflix

60,00120,00

Jak zrealizować voucher Netflix

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku PDF do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent!

Produkt cyfrowy - licencja ESD - wysyłany jest automatycznie na podany adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.

Informacje prawne - zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia
Czytaj więcej... 30 maja 2014 r. (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

mPay S.A. właściciel sklepu doladowania.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Karta podarunkowa Netflix

Korzystaj z platformy NETFLIX i ciesz się wysokiej jakości filmami i serialami bez zbędnych reklam. Serwis wyszukuje i podpowiada ciekawe propozycje, dopasowane do potrzeb użytkownika. Platforma zapewnia dostęp do klasyków filmowych oraz najnowszych produkcji, a także daje możliwość dostosowania preferencji językowych do użytkownika.
Kartę można wykorzystać na kilka sposobów. Można zapłacić kodem za abonament lub użyć jej przy rejestracji.

Karta podarunkowa Netflix – jak zrealizować kod?

1. Wejdź na stronę https://www.netflix.com/pl/redeem
2. Wprowadź kod z otrzymanego vouchera

Jeśli już masz konto Netflix, możesz wprowadzić ten kod, wybierając opcję Zrealizuj kartę podarunkową lub kod promocyjny na stronie Konto.
Saldo karty podarunkowej zostanie dodane do Twojego konta i wykorzystane przy następnej płatności.

Zobacz pełną ofertę kart podarunkowych

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca dostęp do ogromnej biblioteki filmów, seriali, dokumentów oraz programów specjalnych. Korzystanie z Netflixa to gwarancja najwyższej jakości rozrywki, dostępnej na żądanie, bez reklam i w doskonałej jakości obrazu.
Dlaczego warto korzystać z Netflixa?
Przede wszystkim ze względu na ogromny wybór treści. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem dramatów, komedii, thrillerów, czy dokumentów, na Netflixie zawsze znajdziesz coś dla siebie. Platforma regularnie dodaje nowe tytuły, zarówno produkcje oryginalne, jak i klasyki kina, dzięki temu zawsze masz dostęp do najświeższych i najbardziej popularnych produkcji.
Netflix oferuje również personalizowane rekomendacje, które są dostosowane do Twoich preferencji, dzięki czemu odkrywanie nowych filmów i seriali staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Intuicyjny interfejs oraz możliwość tworzenia wielu profili użytkowników sprawiają, że korzystanie z platformy jest wygodne dla całej rodziny.
Dodatkowym atutem jest możliwość oglądania treści w jakości HD oraz 4K, a także opcja pobierania filmów i seriali na urządzenia mobilne, co pozwala cieszyć się ulubionymi produkcjami nawet bez dostępu do internetu.
Korzystając z Netflixa, zyskujesz dostęp do niezliczonych godzin rozrywki na najwyższym poziomie. To doskonały sposób na relaks i spędzenie wolnego czasu w towarzystwie ulubionych bohaterów. Wybierz Netflix i zanurz się w świat nieograniczonej rozrywki już dziś!