Karta podarunkowa Spotify

20,00120,00

 

 

Jak zrealizować voucher Spotify

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku PDF do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent!

Produkt cyfrowy - licencja ESD - wysyłany jest automatycznie na podany adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.

Informacje prawne - zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia
Czytaj więcej... 30 maja 2014 r. (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

mPay S.A. właściciel sklepu doladowania.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Opłać swoją subskrypcję lub podaruj komuś prezent. SPOTIFY umożliwia dostęp do muzyki nagranej w bardzo wysokiej jakości. Możesz korzystać z gotowych playlist stworzonych na każdą okazję lub tworzyć swoje własne. Ciesz się muzyką bez reklam na dowolnym urządzeniu.

Karta podarunkowa Spotify – jak zrealizować kod?

  1.  Wejdź na stronę https://accounts.spotify.com/pl/login
  2. Zaloguj się lub utwórz konto Spotify
  3. Wpisz kod z otrzymanego vouchera

Karta upominkowa zostanie uwzględniona w płatnościach tytułem subskrypcji, zaczynając od daty następnej płatności. Po wydaniu całej kwoty z karty upominkowej płatności będą realizowane normalnie.

Zobacz pełną ofertę kart podarunkowych