Spigen UTS12 OneTap – Uniwersalny uchwyt samochodowy (Czarny)

159,00

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,00

Na stanie

Dostawa od 14 zł
14 dni na zwrot
Paczkę otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych

Sprzedawcą tego artykułu jest Grupa LEW S.A.
ul. Brzeźnicka 46b, 42-215 Częstochowa NIP: 949-17-61-930

Uniwersalny uchwyt samochodowy Spigen UTS12 OneTap montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego i stabilnego uchwytu na telefon na każdą podróż.
Dzięki unikalnemu systemowi OneTap możesz łatwo i szybko umieścić swój smartfon w UTS12. Montaż odbywa się poprzez dociśnięcie telefonu do uchwytu – sprężynowy zacisk blokuje urządzenie, co pozwala na bezpieczne użytkowanie zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wykonany jest z wysokiej jakości polikarbonu oraz silikonu. Antypoślizgowe wykończenie skutecznie zabezpieczy przed zarysowaniami oraz dodatkowo wzmocni zacisk.
Uchwyt Spigen UTS12 OneTap kompatybilny jest z telefonami o szerokości pomiędzy 65-94mm. Obrotowa głowica 360 stopni sprawia, że można korzystać ze smartfona pod najbardziej odpowiednim kątem, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zamontowanie uchwytu na kratce wentylacyjnej poprawia poziom bezpieczeństwa, gdyż nie zmniejsza on pola widzenia, co może mieć miejsce przy instalacji gadżetu na szybie.

Cechy produktu:
· Ruchoma głowica
· Kompatybilny z telefonami o szerokości 65-94mm
· Uniwersalny
· Montowany do kratki wentylacyjnej
· Funkcjonalny i stabilny

Kolor bazowy

czarny

Materiał główny

Polikarbon