Spigen UTS12W OneTap – Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym 15W (Czarny)

249,00

Brak w magazynie

Opis

Uniwersalny uchwyt samochodowy Spigen UTS12W OneTap montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego i stabilnego uchwytu na telefon na każdą podróż.

Dzięki unikalnemu systemowi OneTap możesz łatwo i szybko umieścić swój smartfon w UTS12W. Montaż odbywa się poprzez dociśnięcie telefonu do uchwytu – sprężynowy zacisk blokuje urządzenie, co pozwala na bezpieczne użytkowanie zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wykonany jest z wysokiej jakości polikarbonu oraz silikonu. Antypoślizgowe wykończenie skutecznie zabezpieczy przed zarysowaniami oraz dodatkowo wzmocni zacisk.

Spigen UTS12W to również funkcjonalne rozwiązanie dla posiadaczy smartfonów wyposażonych w technologię ładowania bezprzewodowego, którzy często podróżują samochodem. OneTap został wzbogacony o ładowarkę o mocy 15 W, która umożliwia szybkie i bezpieczne odnawianie energii podczas jazdy.

Uchwyt Spigen UTS12W OneTap kompatybilny jest z telefonami o szerokości pomiędzy 64-92mm. Obrotowa głowica 360 stopni sprawia, że można korzystać ze smartfona pod najbardziej odpowiednim kątem, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zamontowanie uchwytu na kratce wentylacyjnej poprawia poziom bezpieczeństwa, gdyż nie zmniejsza on pola widzenia, co może mieć miejsce przy instalacji gadżetu na szybie.

Cechy produktu:
· Ruchoma głowica
· Kompatybilny z telefonami o szerokości 65-94mm
· Uniwersalny
· Montowany do kratki wentylacyjnej
· Funkcjonalny i stabilny
· Napięcie wejściowe: 5.0V/3A, 9.0V/2.22A, 12V/1.67A
· Moc wyjściowa: 5.0W/7.5W/10W/15W
· W zestawie znajduje się kabel USB-C / USB-C 100cm

Informacje dodatkowe

Kolor bazowy

czarny

Moc

15W